Barmanská show

Zajistíme vám nezapomenutelné exhibiční vystoupení s názvem barmanská show, která obsahuje ty nejobtížnější prvky, které můžete v ČR mít – létající lahve, shakery a kostky ledu… a na konec lahodný koktejl připravený z kvalitních a čerstvých surovin. 

Barmanská show se může konat prakticky v kdekoliv – ať už v interiéru nebo exteriéru. Stačí nám pouze vhodný prostor, o vše ostatní se postaráme my (mobilní bar a potřebný inventář si přivezeme).

Barmanská show je dle zkušeností perfektní vystoupení, které rozproudí zábavu na každé akci – svatbu, rodinnou oslavu, ples, firemní večírek, zahradní slavnost, festival atd.

Zárukou kvality je náš hlavní barman, který je sedminásobný mistr ČR, vicemistr světa a reprezentant ČR na mistrovství světa v roce 2019.

Nabízíme tyto barmanské show:

Standard flair barmanská show

  • originální barmanské vystoupení provedené profesionálním barmanem na vlastní hudební set. Délka vystoupení je cca 10 – 15 minut. Barmanská show je zakončena hotovým koktejlem pro slečnu z publika.

UV flair barmanská show

  • obohacená standardní flair barmanská exhibice o efekty UV lamp a speciálně upravené vybavení. Vystoupení se koná za minimálního osvětlení, aby co nejvíce vynikly zářící lahve a shakery létající vzduchem. Barmanská show je zakončena koktejlem, který pod UV lampami světélkuje.

FIRE flair barmanská show

  • v tomto případě se jedná o standardní flair barmanskou show, která je rozšířená o ohnivé vystoupení, které se koná za sníženého osvětlení. Diváky oslní set několika hořících lahví létajících souběžně ve vzduchu. Vystoupení je zakončeno pliváním ohně. Tento typ show doporučujeme pro svoji efektivitu!

V případě zájmu je možné se dohodnout na kombinaci daných show či na koktejlovém cateringu, a to za výhodné ceny. Pro efektivnější vystoupení Vám zajistíme barmanskou show tandem, tj. vystoupení provedeno dvěma barmany.

Nezapomenutelné akce jsou ty, kde Vám předvedeme naši barmanskou show, kontaktujte nás!