Barový catering

Profesionální barový catering

Od r. 2009 spolupracujeme s různými agenturami, tj. jsme schopni zajistit nápojové i zábavné zázemí pro každou akci.

Potřebujete barový catering na slavnostní nebo společenskou událost? Bar catering pro firemní večírek, veletrh, festival, ples či prezentaci nových produktů nebo je libo barmanská show na svatbu, narozeninovou oslavu a zahradní party atd. Nic není nemožné… Naše akce jsou vyhlášené! Máme za sebou mnoho realizovaných zakázek pro malé i nadnárodní společnosti, proto jsou veškeré naše poskytované služby na profesionální úrovni a dle nových barových trendů současnosti.

Barmani

Naší předností jsou barmani a baristi vždy oděni do profesionálního barmanského oblečení, kteří jsou aktivní na soutěžích a jejich práce je baví. Vždy vám za doprovodu efektivních barmanských triků namíchají koktejl dle vašeho přání či doporučí ten nejvhodnější nápoj ke zvolené akci, jídlu či chuti. Podlehněte jejich koktejlové magii i vy.

Cocktail servis

Nabízíme jak klasické alkoholické a nealkoholické drinky, tak i prémiovou řadu koktejlů, která nadchne každého, i náročného zákazníka. Všechny koktejly jsou připravovány pouze ze značkových a čerstvých surovin (ovoce, bylin atd.), takže vámi zvolený nápoj bude vždy chutnat tak, jak má. V naší nabídce nechybí ani možnost volného prodeje koktejlů při  otevřených akcí pro veřejnost.

Koktejlové menu

Ve spolupráci s předními bary v ČR vám přinášíme nejlepší cocktailové menu na trhu. To vám na Vaši akci rádi nabídneme či sestavíme na míru přesně dle vašich přání, potřeb a chutí. Pokud si budete přát, nebudou chybět klasické a stále oblíbené koktejly jako Mojito, Piňa Colada, Cuba
Libre, Sex on the Beach či Tequila Sunrise, ovšem pro opravdové gurmány do menu zahrneme i exkluzivní řadu koktejlů, na kterých si běžně nepochutnáte.

Bar kdekoliv, opravdu kdekoliv

Disponujeme mobilními bary a kompletním vybavením pro vnitřní i venkovní akce všeho druhu. Naše mobilní koktejlové bary pomohou dodat vaší významné události na profesionálním vzhledu, a to ať už se jedná o luxusní sál, prostor restaurace, klubu či vaší zahrady.

Služby v rámci bar cateringu

  • K prasknutí vybavené mobilní bary
  • Barmanská show (flair, fire show či UV show)
  • Kompletní barmanský servis pro venkovní i vnitřní prostory
  • Příprava koktejlů
  • Servis nealkoholických nápojů, vína, kávy, destilátů
  • Degustace
  • Sestavení cocktail menu
  • Zajištění skla, inventáře a dekorace
  • V případě zájmu seženeme prostory i hudební produkci
  • Nabízíme oba druhy cateringu – budget i prodejní

Bar catering Praha, Brno, Ostrava či další města a obce? Přijedeme za Vámi kamkoli. Neměl by kvalitní koktejl chybět ani na vaší akci? Kontaktujte nás!