Kávový catering

Kávový catering pro rodinnou, firemní, venkovní či vnitřní akci je univerzálním a hlavně vděčným doplňkem, kterým vyjdete vstříc každému. Protože kdo si dnes rád nepochutná na šálku kvalitní a lahodné kávy? Navíc, právě nejčastější pozvání je právě na kávu, a přece nechcete pozvat své hosty na překapávanou, rozpustnou kávu či dokonce turka.

Příprava kávy od profesionálního baristy

Je libo espresso, cappuccino, macchiato, caffé latte či frappé… Našim zákazníkům vedle tradičních kávových nápojů nabízíme i speciality v podobě flat white, cappuccino s různými příchutěmi aj.

Pro výrobu používáme ty nejkvalitnější přístroje, suroviny a samozřejmě vždy čerstvě namletou kávu, a to dle Vašeho výběru.

Coffee catering

Vychutnejte si nejen svou oblíbenou kávu, ale užijte si jedinečnou prezentaci od zkušeného a proškoleného baristy. Kávový catering je možné obohatit i o ochutnávku, tzv. coffee tasting a přednášku.

Nachystáme pro Vás kávový catering přesně na míru Vašim potřebám a pořádané akci.

Kávový catering na akci

Kam se hodí kávový catering? Kamkoliv Vám jej bar kdekoliv přivede… tj. na firemní večírek, svatbu, módní přehlídku, office party, kongres, festival či veletrh.

Dle zkušeností víme, že dobrou kávu si hosté pamatují, proto si ji na Vaši akci obstarejte i vy a kontaktujte nás!

Vedle kávového cateringu pro Vaši akci dokážeme přichystat i kompletní barový catering.